Ten spis nie może być używany jako lista adresowa, ani dla żadnych innych celów poza celami AA.
Niżej zamieszczamy wykaz adresowy miejsc, w których odbywają się mityngi AA.
Wykaz obejmuje zasadniczo trzy rodzaje mityngów AA. Mityngi ,,Otwarte'' - dla uczestników wspólnoty oraz innych osób zainteresowanych problemem alkoholowym; mityngi ,,Zamknięte'' - tylko dla uczestników wspólnoty AA oraz mityngi w Zakładach Karnych (specjalne) - tylko dla AA. Szczegółowy opis oraz sposób korzystania z wykazu dostępny jest u dołu strony.
Uwaga! Dostęp do spisu adresowego mityngów AA jest możliwy również za pośrednictwem telefonu komórkowego z WAP/GPRS (http://aa.org.pl/wap/index.wml).

UWAGA! Kolorem szarym oznaczone są mityngi niepotwierdzone, za które nie bierzemy odpowiedzialności, że faktycznie się odbywają w wyznaczonym miejscu i terminie.
Pokaż:
sortuj według:

Niedziela

16.00 Arka Grudziądz ul. Toruńska 6/1 (Klub Abstynenta Alicja) [Pierwszy otwarty] [mapka]
16:00 Alwernia Bydgoszcz ul.Gdańska 3 (wejście od ul. Drukarskiej) [Ostatni otwarty] [mapka]
16:00 Błonie Bydgoszcz ul. Lotników 1 (Dom Katechetyczny) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
17.00 Pokora Toruń ul. Konstytucji 3 Maja 3c (przy kościele) [mityngi dla kobiet] [Pierwszy otwarty spikerski] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
17.15 Niedziela Inowrocław Al. Okrężna 79 (Klub Abstynenta) [Ostatni otwarty] [mapka]
17:00 Nowe Życie Zawada (Stara szkoła) [Wszystkie zamknięte (otwarty w razie potrzeb)] [mapka]
17:00 Przebudzeni Duchowo Toruń ul. Poznańska 49 (przy kościele pw. Piotra i Pawła) [Ostatni otwarty] [mapka]
17:00 Wolność Toruń ul. Kościuszki 23 [Ostatni otwarty] [mapka]
18:00 VIA Czernikowo ul. 3 Maja 13 (salka parafialna) [Ostatni otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
19:30 Miłość i Pokój Markowice k/Strzelna Markowice 5 (pierwszy w m-cu godz. 18:00) [Pierwszy otwarty] [mapka]

Poniedziałek

11:00 Bogdan Bydgoszcz ul. Dworcowa 87 (domofon nr 22) [Czwarty otwarty] [mapka]
16:00 Nadzieja Inowrocław ul. Narutowicza 46 (areszt śledczy) [Ostatni otwarty] [mapka]
17.00 Odrodzenie Grudziądz ul. Mickiewicza 43 (Dom Parafialny, świetlica "Okruszek") [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
17.00 Jowisz Grudziądz ul. Toruńska 6/1 (Klub Abstynenta Alicja) [Wszystkie zamknięte] Stolik z literaturą AA [mapka]
17:00 Nowe Życie Białe Błota ul. Czysta 1a (Gminne Centrum Kultury) [Pierwszy otwarty] [mapka]
17:00 Odwaga Toruń ul. Kasztanowa 16 (Miejski Ośrodek Edukacji i Profilaktyki Uzależnień) [Wszystkie zamknięte] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
17:00 Pokój i Dobro Radziejów ul. Franciszkańska 1 (Klasztor Franciszkanów) [Ostatni otwarty] [mapka]
17:00 Starówka Chełmno ul. Franciszkańska 12 (salka katechetyczna) [Ostatni otwarty] [mapka]
17:00 Jutrzenka Wybranowo gm. Rojewo [Pierwszy otwarty] [mapka]
17:00 Nadzieja Szubin Ogrodowa 9 (świetlica - teren szpitala) [Trzeci otwarty] [mapka]
17:00 Nadzieja Raciążek ul. Wysoka 4 [Ostatni otwarty] [mapka]
17:15 Ostoja Inowrocław Al. Okrężna 79 (Klub Abstynenta) [Ostatni otwarty] [mapka]
17:50 Justyna Koronowo ul. Bydgoska (zakład karny) [Wszystkie zamknięte] [mapka]
18:00 Miłość Bydgoszcz pl. Kościeleckich 7 [Pierwszy otwarty] [mapka]
18:00 Ryszard - Jedność Toruń ul. Szosa Bydgoska 1 (Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnienia) [Ostatni otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
18:00 Brzoza Brzoza ul Łabiszyńska 20 (Plebania) [Wszystkie otwarte] [mapka]
18:00 Przy Tamie Włocławek ul. Płocka 167a (zespół budynków kościoła, wejście od strony ZUS) [Wszystkie zamknięte] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
18:00 Viktoria Włocławek ul. Wojska Polskiego 16 [Wszystkie zamknięte] [mapka]
18:00 Ocalenie Gródek ul. Słoneczna 2 (świetlica) [Wszystkie zamknięte (otwarty w razie potrzeb)] [mapka]
18:00 Czas Bydgoszcz Marii Curie-Skłodowskiej 9 SZPITAL UNIWESYTECKI, budynek Psychiatrii 1 piętro pokój 1066 (wejście na teren szpitala od ul. M/C. Skłodowskiej - brama wjazdowa za Oddziałem Ratunkowym, naprzeciw apteki Malwa) [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
18:15 Za Piecem Włocławek ul. Kościelna 8 (Kościół pw. Ducha Świętego) [Pierwszy otwarty] [mapka]
19.00 Dobra Wola Chełmża ul. Tumska 14 (dom Kapituły przy Konkatedrze) [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]

Wtorek

11:00 Brda Bydgoszcz ul. Dworcowa 87 (domofon nr 22) [Ostatni otwarty] [mapka]
17,00 Tędy Droga/Pojednanie Grudziądz ul. Kulerskiego 11 (Spółdzielnia Mieszkaniowa pokój nr 12) [Ostatni otwarty] [mapka]
17.00 Płomień Pakość Inowrocławska 14 (Budynek PUG - I. piętro - grupa nie należy do struktur AA) [Ostatni otwarty] [mapka]
17:00 Przebudzenie Solec Kujawski ul. Bydgoska 11 [Ostatni otwarty] [mapka]
17:00 Przystań Bydgoszcz ul. Przodowników Pracy 12 (tylko w dni robocze) [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
17:00 KilimAAndżaro Ślesin ul. Kościelna 8 (Dom Parafialny) [Wszystkie otwarte] [mapka]
17:00 Geneza Świecie ul. Sądowa 21 (Salka katechetyczna przy klasztorku, wejście z terenu szpitala, boczne drzwi budynku liceum przy kościele) [Pierwszy otwarty] [mapka]
17:00 Szczęście Toruń ul. Konstytucji 3-go Maja 3c (przy kościele) [Pierwszy otwarty] [mapka]
17:00 Szansa Bydgoszcz Fordońska 422 [Pierwszy otwarty] [mapka]
17:00 Krokus Brodnica ul. Wyspiańskiego 10 [Ostatni otwarty] [mapka]
17:30 Feniks Grudziądz ul. Sikorskiego 13/17 (Zakład Karny nr 2) [Wszystkie zamknięte] [mapka]
17:30 Jest Sposób Bydgoszcz Al.. Ossolińskich 2 [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
18:00 Brylant Toruń ul. Szosa Bydgoska 1 (Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnienia) [Ostatni otwarty, trzeci spikerski] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
18:00 Więź Dąbrowa k/Mogilna ul. Szkolna 13 (Ośrodek Zdrowia) [Ostatni otwarty] [mapka]
18:00 Drugi Krok Włocławek ul. Gdańska 6 (Świetlica Caritas I piętro) [wszystkie otwarte, pierwszy spikerski] [mapka]
18:00 Zefir Bydgoszcz ul. Bołtucia 5 (Dom Parafialny - parter) [Pierwszy otwarty] [mapka]
18:00 Tratwa Aleksandrów Kujawski ul. Parkowa 3 [Wszystkie otwarte] [mapka]
18:00 Ocalenie Gruta Gruta 27 (Organistówka) [Wszystkie zamknięte (otwarty w razie potrzeb)] [mapka]
18:00 Władek Bydgoszcz ul. 11 listopada 13 (Klub Abstynenta) [Pierwszy otwarty] [mapka]

Środa

10.00 Droga Toruń ul. Św. Faustyny 7 [Ostatni otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
10:00 Poranek Włocławek ul. Żeromskiego 19/21 (Kościół św. Stanisława - salka parafialna) [Pierwszy otwarty] [mapka]
10:00 Moc Kobiet Włocławek ul. Okrzei 61 [Pierwszy otwarty] [mapka]
16:30 Olimp Bydgoszcz ul. Toruńska 276 (zakład karny) [Wszystkie zamknięte] [mapka]
16:30 Wolność Włocławek ul. Bartnicka 10 (Zakład Karny) [Pierwszy otwarty] [mapka]
17.00 Quatro Grudziądz ul. Toruńska 6/1 (Klub Abstynenta Alicja) [Pierwszy otwarty] [mapka]
17:00 Krokus Nakło n/Notecią ul. ks.Skargi 2 [Czwarty otwarty] [mapka]
17:00 Zwrot Bydgoszcz ul. Porazińskiej 9 [Pierwszy otwarty] [mapka]
17:00 Wspólny Dom Inowrocław ul. Sienkiewicza 48 [Ostatni otwarty] [mapka]
17:00 Przystań Świecie ul. Ogrodowa 5 (Sala katechetyczna przy kośc. Andrzeja Boboli) [Ostatni otwarty] [mapka]
17:00 Start Toruń ul. Szosa Bydgoska 1 (Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnienia) [Ostatni otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
17:00 Odrodzenie Laskowice Pomorskie ul. Długa 44 (Dom Misyjny, biblioteka piętro nr 1, pom. nr 17) [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
17:30 Jutrzenka Rypin ul. JANA PAWŁA II 13 [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
18:00 Uzdrowienie Ciechocinek róg ul.Tężniowej i Alei Pojednania (barak przy stadionie) [Ostatni otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
18:00 Viktoria Włocławek ul. Wojska Polskiego 16 [Wszystkie otwarte] [mapka]
18:00 Biała karta Toruń ul. Kościuszki 23 [Ostatni otwarty] [mapka]

Czwartek

10:00 Ufność Bydgoszcz Dworcowa 87 {domofon 22} [Pierwszy otwarty] [mapka]
10:00 Promyk Nadziei Chełmno ul. Kamionki 3 (Poradnia terapii uzależnienia i współuzależnienia) [Ostatni otwarty] [mapka]
15:00 Ala Toruń ul. Piekary 53 (areszt śledczy) [lista zapisu] [mapka]
16:00 Dromader Strzelewo (zakład karny) [Wszystkie zamknięte] [mapka]
16:30 Promyk Chełmno ul. 22 Stycznia 3 (Zakład Karny) [Wszystkie zamknięte]
17.00 Odrodzenie Grudziądz ul. Mickiewicza 43 (Dom Parafialny, świetlica „ Okruszek") [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
17:00 Zodiak Grudziądz ul. Sikorskiego 13/17 (Zakład Karny nr 2) [Wszystkie zamknięte] [mapka]
17:00 Droga Toruń ul. Św. Faustyny 7 [Ostatni otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
17:00 Nowe Życie Inowrocław ul. Wojska Polskiego 20 (przy parafii Św. Jadwigi) [Ostatni otwarty] [mapka]
17:00 Odnowa Kruszwica ul. Kolegiacka 24 [Ostatni otwarty] [mapka]
17:00 Ania Sępólno Krajeńskie ul. Szkolna 8 (Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej) [Czwarty otwarty] [mapka]
17:00 Jutrzenka Bukowiec ul. Dworcowa 7 (piętro świetlicy Straży Pożarnej, wejście po schodach przy lewej œścianie budynku) [Pierwszy otwarty] [mapka]
17:00 Mocni Duchem Toruń ul. Poznańska 52 (przy Domu Muz) [Ostatni otwarty] [mapka]
17:00 Przebudzenie Gruczno ul. Wojska Polskiego 12 (sala przy parafii św. Jana Chrzciciela - mityng w drugi czwartek miesiąca) [Wszystkie zamknięte] [mapka]
17:15 Nadzieja Bydgoszcz ul. St. Wyszyńskiego 58 podziemie kościoła [Pierwszy otwarty] [mapka]
17:30 Od-Nowa Tuchola ul. Świecka 45 (wejście od ul. Karasiewicza) [Pierwszy otwarty] [mapka]
18.00 Nasza Nadzieja Skępe ul. Klasztorna 5 (Sala w Domu Pielgrzyma przy Klasztorze OO Bernardynów) [Wszystkie otwarte] [mapka]
18:00 Ryszard - Jedność Toruń ul. Szosa Bydgoska 1 (Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnienia) [Ostatni otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
18:00 Gniewko Gniewkowo ul. Paderewskiego 2 (salka przy P. Św. Mikołaja) [Pierwszy otwarty] [mapka]
18:00 Emaus Koronowo ul. Bydgoska 16 (Dom Katechetyczny) [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
18:00 Nowa Droga Chełmno ul. Dworcowa 38 (przy kościele Pallotynów) [Ostatni otwarty] [mapka]
18:00 Przy Tamie Włocławek ul. Płocka 167a (zespół budynków kościoła, wejście od strony ZUS) [Wszystkie otwarte] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
18:00 Ola Aleksandrów Kujawski ul. Parkowa 3 [Ostatni otwarty] [mapka]
18:00 Barka Lubień Kujawski ul. Żwirki i Wigury 3 [Wszystkie otwarte] [mapka]
18:30 Wieczernik Włocławek ul. Ostrowska 8 (Kościół pw. Najświętszego Serca Jezusowego) [Pierwszy otwarty] [mapka]
19.00 Wiktoria Janowiec Wlkp. ul. Gnieźnieńska 4 (w podwórzu) [Ostatni otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
19:00 JAKUB Bydgoszcz ul. Glinki 40 (Salka katechetyczna) [Czwarty otwarty] [mapka]

Piątek

08:00 Wolność Bydgoszcz ul. Rynek 8 (zakład karny) [Wszystkie zamknięte] [mapka]
10:00 Iskierka Włocławek ul. Okrzei 61 (Klub Integracji Społecznej) [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
10:00 Odrodzenie Bydgoszcz Dworcowa 87 {domofon 22} [Wszystkie otwarte] [mapka]
14:00 Victoria Grudziądz ul. Wybickiego 10/22 (Zakład Karny nr 1) [Wszystkie zamknięte] [mapka]
16:30 Akron Grudziądz ul. Mickiewicza 43 (Dom Parafialny, świetlica "Okruszek") [Ostatni otwarty] [mapka]
17.00 Horyzont Toruń Pl. bł.Stefana W. Frelichowskiego 1 (Centrum Dialogu - wejście od ul. Św. Józefa) [Ostatni otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
17.00 Jowisz Grudziądz ul. Toruńska 6/1 (Klub Abstynenta Alicja) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
17:00 Nadzieja Potulice ul. Parkowa 1 (zakład karny) [Wszystkie zamknięte] [mapka]
17:00 Oaza Potulice ul. Działkowa 6 (zakład karny) [Wszystkie zamknięte] [mapka]
17:00 Szczerość Bydgoszcz Plac Piastowski 5 [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
17:00 1-szy Krok Świecie ul. Sądowa 21 (Salka katechetyczna przy klasztorku wejście z terenu "szpitala", boczne drzwi budynku liceum przy kościele) [Ostatni otwarty] [mapka]
17:00 Pojednanie Barcin ul. Lotników 13 [Ostatni otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
17:15 Barbara Inowrocław Al. Okrężna 79 [Ostatni otwarty] [mapka]
17:30 Drwęca Lubicz Dolny ul. Toruńska 56 (Siedziba Lubickich Wodociągów) [Pierwszy otwarty] [mapka]
18.00 Sahara Golub-Dobrzy Sportowa 8 (przy OSiR} [Ostatni otwarty] [mapka]
18:00 Przymierze Brodnica ul. Św. Jakuba 22 (przy poradni rodzinnej) [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
18:00 Wiara Trzemeszno ul. Langiewicza 1 [Ostatni otwarty] [mapka]
18:00 Nadzieja Tuchola ul. Świecka 68 [Pierwszy otwarty] [mapka]
18:00 Viktoria Włocławek ul. Wojska Polskiego 16 [Wszystkie zamknięte] [mapka]
18:00 Nowe Życie Lniano ul. Wyzwolenia 7 (Sala Biblioteki Gminnej) [Pierwszy otwarty] [mapka]
18:30 Mateusz Bydgoszcz ul. Skarżyńskiego 4 [Drugi i czwarty otwarty] [mapka]
19:00 Odwaga Toruń ul. Kasztanowa 16 (Miejski Ośrodek Edukacji i Profilaktyki Uzależnień) [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
20:00 1- szy Piątek Bydgoszcz ul. Jana Pawła II 117 Mityng tylko w pierwszy piątek miesiąca [Wszystkie otwarte] [mapka]

Sobota

09:00 Słońce Grudziądz ul. Wybickiego 10/22 (Zakład Karny nr 1. Mityngi pierwsza i trzecia sobota miesiąca.) [Wszystkie zamknięte] [mapka]
16.00 Camel Lipno ul. 3 Maja 43 (Parafia Bł. M. Kozala - salka parafialna) [Ostatni otwarty] [mapka]
17.00 Przebaczenie Grudziądz ul. Kulerskiego 11 (Spółdzielnia mieszkaniowa, pokój nr 12) [Wszystkie otwarte] [mapka]
17:00 Trzeźwość Bydgoszcz ul. Wyzwolenia 2 (Dom Katechetyczny) [Pierwszy otwarty] [mapka]
17:00 Wiara Bydgoszcz ul. ks. J. Popiełuszki 3 [Pierwszy otwarty] [mapka]
17:00 Nadzieja Toruń ul. św. Józefa 23/35 (przy kościele - wejście A sala kiosku parafialnego) [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
17:00 Arka Radziejów ul. Kościuszki 20 (Urząd Miasta i Gminy) [Pierwszy otwarty] [mapka]
17:00 Waga Toruń ul. Wyszyńskiego 7/9 (Caritas) [Ostatni otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
17:00 Pierwszy Krok Złotniki Kujawskie ul. Powstańców Wielkopolskich 5 (Grupa nie należy do struktur AA) [Czwarty otwarty] [mapka]
17:30 Centrum Włocławek ul. Stefana Żeromskiego 19/21 (Kościół św. Stanisława - salka parafialna) [Pierwszy otwarty] [mapka]
18:00 Światło Inowrocław ul. Laubitza 9 (przy Ruinie) [Ostatni otwarty] [mapka]




Legenda:
Wykaz mityngów AA sortowany jest w układzie dni tygodnia lub miejscowości. Przy czym domyślnym układem sortowania są dni tygodnia. W tym układzie poszczególne kolumny oznaczają:
1 - godzina rozpoczęcia mityngu, 2 - nazwa Grupy, 3 - nazwa miejscowości, 4 - szczegółowe dane adresowe oraz rodzaj mityngu, który jest wytłuszczony i spięty w nawiasy klamrowe.

Zasadniczo każda grupa AA ma minimum 4 mityngi w miesiącu (jeden tygodniowo).
Opis rodzajów mityngów AA tworzony jest według następującego klucza:

[Wszystkie zamknięte] - mityngi ,,zamknięte'' w każdym tygodniu miesiąca.
[Wszystkie otwarte] - mityngi ,,otwarte'' w każdym tygodniu miesiąca.
[Ostatni otwarty] - w ostatnim tygodniu miesiąca mityng ,,otwarty'' natomiast w pozostałych ,,zamknięty''.
[Pierwszy otwarty] - w pierwszym tygodniu miesiąca mityng ,,otwarty'' natomiast w pozostałych tygodniach miesiąca mityngi ,,zamknięte''.
[Trzeci zamknięty] - w trzecim tygodniu miesiąca mityng ,,zamknięty'' natomiast w pozostałych tygodniach miesiąca mityngi ,,otwarte''.
[Drugi i trzeci zamknięty ostatni spikerski] - w ostatnim tygodniu miesiąca mityng ,,spikerski'', w drugim i trzecim tygodniu mityngi ,,zamknięte'' pozostały/e otwarte.
[Lista zapisu] - mityngi w Zakładach Karnych lub Aresztach Śledczych - dla osób z ,,zewnątrz'' obowiązuje lista zapisu. Prosimy zgłaszać wcześniej chęć uczestnictwa w tego rodzaju mityngach do służb danego Regionu.