Ten spis nie może być używany jako lista adresowa, ani dla żadnych innych celów poza celami AA.
Niżej zamieszczamy wykaz adresowy miejsc, w których odbywają się mityngi AA.
Wykaz obejmuje zasadniczo trzy rodzaje mityngów AA. Mityngi ,,Otwarte'' - dla uczestników wspólnoty oraz innych osób zainteresowanych problemem alkoholowym; mityngi ,,Zamknięte'' - tylko dla uczestników wspólnoty AA oraz mityngi w Zakładach Karnych (specjalne) - tylko dla AA. Szczegółowy opis oraz sposób korzystania z wykazu dostępny jest u dołu strony.
Uwaga! Dostęp do spisu adresowego mityngów AA jest możliwy również za pośrednictwem telefonu komórkowego z WAP/GPRS (http://aa.org.pl/wap/index.wml).

UWAGA! Kolorem szarym oznaczone są mityngi niepotwierdzone, za które nie bierzemy odpowiedzialności, że faktycznie się odbywają w wyznaczonym miejscu i terminie.

Niedziela

08:30 Jutrznia Warszawa [PR. PŁN. - Targówek] Rozwadowska 9/11 (parafia św. Rodziny, sala katechetyczna) [Wszystkie otwarte] [mapka]
11:00 Mirosław Warszawa [MOKOTÓW] Rakowiecka 61 (Par. św. Andrzeja Boboli, sala Samaria) [Wszystkie zamknięte, w dni świąteczne mityngi otwarte] [mapka]
11:00 Poranek Warszawa [PR. PŁN. - Targówek] Węgrowska 1/3 (biały domek przy Parkingu) [otwarte wszystkie, drugi spikierski] [mapka]
11:00 Betania Warszawa [URSYNÓW] Dereniowa 12 (Dom parafialny BETANIA) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
11:00 Orlik Warszawa [PRAGA POŁUDNIE] Brazylijska 10 (Punkt Informacyjno Kontaktowy) [wszystkie otwarte, pierwszy spikerski] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
11:00 Przyjaźń Warszawa [BEMOWO] Ks. Br. Markiewicza 1 (kościół główny, II piętro, sala SYJON ) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
11:00 Poznańska 38 Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38 (klub Poznańska 38) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
11:00 Ewa (Grupa kobieca) Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Przyrynek 2 (kościół ceglany na skarpie, wieża) [zamknięte wszystkie, ostatni spikerski] [mapka]
11:15 Przystań Warszawa [WOLA] Wolska 172 (Ośrodek dla bezdomnych) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
12:00 Poziomka (Grupa kobieca) Warszawa [MOKOTÓW] Dominikańska 2 (klasztor OO Dominikanów, sala Poziomka) [Wszystkie zamknięte] [mapka]
13:30 Warszawska Grupa Anglojęzyczna Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38 (klub Poznańska 38) [Wszystkie otwarte] [mapka]
13:30 Pogoda Warszawa [MOKOTÓW] Rakowiecka 61 (Par. św. Andrzeja Boboli, sala Samaria) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
14:30 Tęcza Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Żurawia 24A lokal nr. 4 (Stowarzyszenie LAMBDA) /MITYNG TRWA BEZ PRZERWY 1,5 GODZINY [Wszystkie otwarte] [mapka]
16:00 U Boboli Warszawa [MOKOTÓW] Rakowiecka 61 (Par. św. Andrzeja Boboli, sala Samaria) [Wszystkie otwarte] [mapka]
16:00 Kontakt Warszawa [PRAGA PÓŁNOC] Floriańska 3 (Dom parafialny, podziemie) [pierwszy otwarty, ostatni spikerski] Stolik z literaturą AA [mapka]
16:00 Nadzieja Warszawa [FALENICA] Narcyzowa 18 (przy kościele) [Pierwszy otwarty] [mapka]
17:00 Goplańska Warszawa [MOKOTÓW] Al Sobieskiego 9 (budynek główny I piętro tzw Mała Sala Konferencyjna) [Wszystkie otwarte] [mapka]
17:00 Komedia Warszawa [ŻOLIBORZ] Słowackiego 19A (budynek Teatru KOMEDIA) [Wszystkie otwarte] [mapka]
18:00 Światło Warszawa [SRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38 (klub Poznańska 38) [Wszystkie otwarte] [mapka]
18:10 Trzynastka Warszawa [WOLA] Karolkowa 49A (Dom katechetyczny) [pierwszy i ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
18:15 Jakub Warszawa Barska 2 (dom parafialny, sala św. Cecylii) [Wszystkie zamknięte] [mapka]
18:30 Pojednanie Warszawa [URSUS] Cierlicka 5 (parafia św. Józefa Oblubieńca, sala św. Jadwigi Królowej Polski) [wszystkie otwarte, ostatni spikerski] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
19:15 Sanktuarium Warszawa [MOKOTÓW] Gwintowa 3 (Sanktuarium M.B na Siekierkach, główne wejście do kościoła, w prawo na dół, sala teatralna, podziemie) [Wszystkie otwarte] [mapka]
19:30 U Tomasza Warszawa [URSYNÓW] Stryjeńskich 21 róg Belgradzkiej (barak obok kościoła) [Wszystkie otwarte] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]

Poniedziałek

11:00 Oririum Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38 (klub Poznańska 38) [Wszystkie otwarte] [mapka]
11:00 Urszula Warszawa [BIELANY] Żeromskiego 13 (Przychodnia Terapii Uzależnień i Współuzależnień) [Wszystkie otwarte] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
16:45 Recydywa Warszawa [MOKOTÓW] Rakowiecka 37 (Areszt Śledczy, oddział ATLANTIS) /O GODZ. 16:00 WEJŚCIE NA BRAMĘ/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
17:00 Menos Warszawa [MOKOTÓW] Rakowiecka 61 (Par. św. Andrzeja Boboli, sala Samaria) [Wszystkie otwarte] [mapka]
17:00 Nimb Warszawa [PRAGA PÓŁNOC] Wileńska 69 (Par. MB. z Lourdes, dom parafialny) /MITYNG TRWA BEZ PRZERWY 1,5 GODZINY/ [Ostatni otwarty spikierski] Stolik z literaturą AA [mapka]
17:15 Piotr Warszawa [BIELANY] Żeromskiego 55/67 (Klub Abstynenta) [Drugi otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
17:30 Barka Warszawa [OCHOTA] Dickensa 5 parafia Opatrzności Bożej ( dolny kościół) [Wszystkie otwarte] [mapka]
17:30 12 Kwadrat Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] PL. Grzybowski 3 (Kościół Wszystkich Świętych, wejście od strony PKiN) [otwarte wszystkie, czwarty spikerski] Stolik z literaturą AA [mapka]
18:00 Syrenka Warszawa [ŚRÓDMIESCIE] Nowolipki 18 (Par. św. Augustyna) [Wszystkie otwarte] [mapka]
18:00 Echa Leśne Warszawa [Pr. Płn. - Targówek Bródno ] Echa Leśne 2 (przy kościele,sala z tyłu) [Ostatni otwarty spikierski] [mapka]
18:00 Olszynka Warszawa [PRAGA POŁUDNIE] Kobielska 10 (Dom katechetyczny sal nr. 1) [Trzeci otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
18:00 Wiśniewo Warszawa [BIAŁOŁĘKA] Modlińska 4 (kościół św. Jadwigi, podziemia) [Wszystkie otwarte] [mapka]
18:00 Fundament Warszawa [BIAŁOŁĘKA] Ostródzka 172 (dom księży przy kaplicy) [Wszystkie otwarte] [mapka]
18:00 Wielbłąd Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38 (klub Poznańska 38 - duża sala) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
18:30 Warszawska Grupa Anglojęzyczna Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Radna 14 m.3 [Wszystkie otwarte] [mapka]
18:30 Foksal Warszawa [BIELANY] Powązkowska 90 (kościół św. Jozefata, wjazd na Forty Bema) [Wszystkie otwarte] [mapka]
19:00 Razem Lepiej (grupa kobieca) Warszawa [MOKOTÓW] Al Sobieskiego 9 (budynek tetapeutyczny tzw. BIAŁY DOMEK) /MITYNG TRWA BEZ PRZERWY 1,5 GODZINY/ [Wszystkie otwarte] [mapka]
19:00 Ursynów Warszawa [URSYNÓW] al. Komisji Edukacji Narodowej 101 (Dom parafialny) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
19:00 Na Górce Warszawa [BIELANY] Gdańska 6 (sala B z przodu kościoła) [Pierwszy otwarty] [mapka]
19:00 Kamionek Warszawa [PRAGA POŁUDNIE] Brazylijska 10 (Punkt Informacyjno-Kontaktowy AA) [Wszystkie otwarte] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
20:00 Bez Nazwy Warszawa [URSYNÓW] Stryjeńskich 21 róg Belgradzkiej (barak przy kościele) /MITYNG TRWA BEZ PRZERWY 1,5 GODZINY/ [Wszystkie otwarte] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]

Wtorek

10:00 Wolność Warszawa [BEMOWO] Kocjana 3 (Areszt Śledczy - wejście na listę zapisu) [Wszystkie zamknięte] [mapka]
11:00 Europa Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38 (klub Poznańska 38) [Wszystkie otwarte] [mapka]
12:00 Zdrowie Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Górnośląska 1 (Klub PANORAMA) [Wszystkie otwarte] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
15:45 Nowe Życie Warszawa [MOKOTÓW] Kłobucka 5 (Areszt Śledczy, Służewiec) Spotykamy się 10minut przed mityngiem pod brama [Wszystkie zamknięte] [mapka]
16:45 Za Szopką Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Krakowskie Przedmieście 3 (Kościół św. Krzyża , wejście od ulicy Traugutta) [Trzeci otwarty] [mapka]
17:00 Belweder Warszawa [MOKOTÓW] św. Szczepana 1 (przy kościele) [wszystkie otwarte, ostatni spikerski] Stolik z literaturą AA [mapka]
17:30 Ikar Warszawa [BEMOWO] Ks. Br. Markiewicza 1 (Dom parafialny-suterena) [Wszystkie otwarte] [mapka]
17:30 Odrodzenie Warszawa [MOKOTÓW] Sobieskiego 9 (Ośrodek Terapii Uzależnień IPiN) [Wszystkie otwarte] [mapka]
18:00 Wola Warszawa [WOLA] Bema 73/75 przy ulicy Kasprzaka, sala w suterenie obok koscioła [otwarty ostatni, pierwszy spikerski] [mapka]
18:00 Auxilium Warszawa [PRAGA PÓŁNOC] Kawęczyńska 53 (Bazylika, dom parafialny) [Wszystkie otwarte] [mapka]
18:00 Rembertów Warszawa [REMBERTÓW] Grzybowa 1 (sala katechetyczna) [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
18:00 Bródno Warszawa [PR. PŁN. - Bródno] Chodecka 4, klub Jowisz ( pawilon ) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
18:00 Strzyżyna Warszawa [BEMOWO] Słomiana 2/4 (Dom parafialny) [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
18:00 Patryk Warszawa [PRAGA POŁUDNIE] Rechniewskiego 14 (Kościół, świetlica) [otwarte wszystkie, trzeci wtorek w miesiącu parzystym mityng spikerski] Stolik z literaturą AA [mapka]
18:00 Powrót Warszawa [ŻOLIBORZ] Broniewskiego 44 (parafia kościoła Zesłania Ducha Świętego, wejście od kiosku parafialnego) [Ostatni otwarty] [mapka]
18:30 Początek Drogi Warszawa [URSYNÓW] Dereniowa 12 (Podziemia domu parafialnego Betania) [pierwszy i trzeci otwarty] [mapka]
18:30 Warszawska Grupa Anglojęzyczna Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Radna 14 m.3 [Wszystkie otwarte] [mapka]
19:00 Metro Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38 (klub Poznańska 38) [wszystkie otwarte, pierwszy spikerski] [mapka]

Środa

10:45 Nowa Droga Warszawa [PR. PŁN. - Bródno] Kondratowicza 8, Szpital Bródnowski (blok G sala nr 6 w podziemiu) [wszystkie otwarte, ostatni spikerski] Stolik z literaturą AA [mapka]
11:00 Wiosna Warszawa [BIELANY] Żeromskiego 55/67 (Klub Abstynenta) [pierwszy i trzeci otwarty] [mapka]
11:00 Skaryszewska Warszawa [PRAGA POŁUDNIE] Skaryszewska 12 (Dom parafialny, sala nr. 8) [Wszystkie otwarte] [mapka]
15:45 Rubens Warszawa [MOKOTÓW] Służewiec ul. Kłobucka 5 (Areszt Śledczy) spotykamy się 10 minut przed mityngiem pod bramą [Wszystkie zamknięte] [mapka]
16:30 ZK Białołęka Warszawa [BIAŁOŁĘKA] Ciupagi 1 (Zakład Karny) [Wszystkie otwarte] [mapka]
17:00 Meander Warszawa [URSYNÓW] Stryjeńskich 21 róg Belgradzkiej (barak przy kościele) tel.+48 882846342 [Drugi otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
17:00 Zygmunt Warszawa [BIELANY] pl. Konfederacji 55 (Kościół, sala akademicka) [Drugi otwarty] [mapka]
17:00 U Faustyny Warszawa [PR. PŁN. - Bródno] Żuromińska 2 (dom parafialny salka na dole) [ostatni zamknięty] [mapka]
17:30 Chełmska Warszawa [MOKOTÓW] Chełmska 21A, świetlica parafialna (domofon: świetlica parafialna) [Wszystkie zamknięte, ostatni otwarty spikerski] [mapka]
17:30 Absolwent Warszawa [WOLA] Kolska 2/4 (suteryna Ośrodka Leczenia Osób Uzależnionych od Alkoholu w budynku) *ZAKAZ PRZEBYWANIA OSÓB POD WPŁYWEM ŚRODKÓW ZMIENIAJĄCYCH NASTRÓJ - DECYZJA WŁAŚCICIELA LOKALU* [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
18:00 Aletheia Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Al. Jerozolimskie 99/44 (Ośrodek Terapii Uzależnień III piętro) [Wszystkie otwarte] [mapka]
18:00 Wisła Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Nowowiejska 27 (szpital psychiatryczny, parter,sala wykładowa) /MITYNG TRWA 1 GODZINĘ/ [wszystkie otwarte spikerskie] Stolik z literaturą AA [mapka]
18:00 Wsparcie Warszawa [PRAGA POŁUDNIE] Spalinowa 2 (Biblioteka parafialna) [otwarty drugi spikerski] Stolik z literaturą AA [mapka]
18:00 Przy Trakcie Warszawa [WAWER] Trakt lubelski 157 (Zerzeń, dom parafialny sala nr 10) [Trzeci otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
18:30 Przemienieni Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38, (klub Poznańska 38) [Wszystkie otwarte] [mapka]
18:30 Warszawska Grupa Anglojęzyczna Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Radna 14 m.3 [Wszystkie otwarte] [mapka]
19:00 Młodzi AA Warszawa [WOLA] Szczecińskiego 5 (kościół p.w. Dobrego Pasterza) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
19:00 Quo Vadis Warszawa [ŻOLIBORZ] Mierosławskiego 6 (dom parafialny) [Ostatni otwarty] [mapka]
19:00 Jakub Warszawa Barska 2 (dom parafialny, sala św. Cecylii) [Pierwszy otwarty] [mapka]
20:00 Właśnie Dzisiaj Warszawa [URSYNÓW] Dereniowa 12 (Dom parafialny BETANIA) /MITYNG TRWA BEZ PRZERWY 1,5 GODZINY [Wszystkie otwarte] [mapka]
20:00 Kredytowa 4 Warszawa Kredytowa 4 (domofon nr. 1) /MITYNG TRWA BEZ PRZERWY 1,5 GODZINY/ [Wszystkie otwarte] [mapka]

Czwartek

09:00 Pogoda Ducha Warszawa [MOKOTÓW] Chełmska 21A, świetlica parafialna (domofon: świetlica parafialna) [Wszystkie otwarte] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
11:00 Wola II Warszawa [WOLA] Żytnia 1 A (ośrodek TYLKO Z DARÓW MIŁOSIERDZIA) [Wszystkie otwarte] [mapka]
12:00 Panorama Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Górnośląska 1 (Klub PANORAMA) - [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZK [Wszystkie otwarte] [mapka]
16:45 Recydywa Warszawa [MOKOTÓW] Rakowiecka 37 (Areszt Śledczy, oddział ATLANTIS) /O GODZ. 16:00 WEJŚCIE NA BRAMĘ/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
17:00 Lourdes Warszawa [PRAGA PÓŁNOC] Wileńska 69 (sala św. Bernardety, na tyłach kościoła) [wszystkie otwarte, ostatni spikerski] [mapka]
17:00 Moja Nadzieja Warszawa [WOLA] Deotymy 41 (Przy kościele św. Józefa) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
17:00 Przekaż Dalej Warszawa [PR. PŁN. - Targówek] Rembielińska 8 ( Poradnia Leczenia Uzależnień ) [wszystkie otwarte, pierwszy spikerski] [mapka]
17:30 Powiśle Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Górnośląska 1 (Klub PANORAMA) [Wszystkie otwarte, drugi dla niepełnosprawnych] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
18:00 Program Warszawa [MOKOTÓW] Rzymowskiego 35 (Dom parafialny, suterena, sala biblioteki) [Pierwszy otwarty] [mapka]
18:00 Tarchomin Warszawa [BIAŁOŁĘKA] Myśliborska 100 (Dom parafialny - I piętro) [Wszystkie otwarte] [mapka]
18:00 Afrykańska Warszawa [PRAGA POŁUDNIE] Ateńska 12 (Dom Katechetyczny) [Pierwszy otwarty] [mapka]
18:00 Międzylesie Warszawa [WAWER] Bursztynowa 16, sala parafialna Kościoła Najświętszej Marii Panny /MITYNG TRWA BEZ PRZERWY 1,5 GODZINY/ [wszystkie otwarte, pierwszy spikerski] Stolik z literaturą AA [mapka]
18:00 Nowe Życie Warszawa [BIELANY] Przy Agorze 9 (Sala Caritas w starej kaplicy) [Ostatni otwarty] [mapka]
18:30 Warszawska Grupa Anglojęzyczna Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Radna 14 m.3 [Wszystkie otwarte] [mapka]
18:30 Przemienienie Warszawa [PRAGA PÓŁNOC] AL.Solidarności 67 (Szpital Praski, blok E w auli na I piętrze) [Wszystkie otwarte] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
18:30 Filozofia Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Krakowskie Przedmieście 3 (budynek uniwersytetu, Zakład Filozofii Religii; pokój 302) W DNI ŚWIĄTECZNE MITYNGI SIĘ NIE ODBYWAJĄ [Ostatni otwarty] [mapka]
18:30 Siekierki Warszawa [MOKOTÓW] Gwintowa 3 (Sanktuarium M.B na Siekierkach, główne wejście do kościoła, w prawo na dół, sala teatralna, podziemie) [Wszystkie otwarte] [mapka]
19:00 Men Only - Grupa męska Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38 (klub Poznańska 38) [Wszystkie zamknięte] [mapka]
19:15 Witolin Warszawa [PRAGA POŁUDNIE] Ostrobramska 72 (Dom parafialny, sala biblioteki) /MITYNG TRWA 1,5 GODZINY BEZ PRZERWY/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
20:00 Wieczernik Warszawa [URSYNÓW] Komisji Edukacji Narodowej 101 (Dom parafialny) [Ostatni otwarty spikierski] [mapka]
20:00 Saligia Warszawa [URSYNÓW] Stryjeńskich 21/róg Belgradzkiej (barak obok koscioła p.w. Ofiarowania Pańskiego [Wszystkie otwarte] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]

Piątek

10:30 Spoko Warszawa [PRAGA PÓŁNOC] Floriańska 3, dom parafialny, podziemie [Ostatni otwarty] [mapka]
13:00 Środek Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38 (klub Poznańska 38) [Wszystkie otwarte] [mapka]
17:00 Menos II Warszawa [MOKOTÓW] Belgijska 4 (Poradnia Odwykowa, II kl., IV p., poddasze) [Wszystkie otwarte] [mapka]
17:00 Początek Drogi Bis Warszawa [MOKOTÓW] św. Szczepana 1 (przy kościele) [Ostatni otwarty] [mapka]
17:00 Wdzięczność Warszawa [MOKOTÓW] Rakowiecka 61 (Par. św. Andrzeja Boboli, sala Samaria) [Wszystkie otwarte] [mapka]
17:00 Arka Warszawa [OCHOTA] Barska 2 (Dom Parafialny) [Zamknięte wszystkie, otwarty trzeci] [mapka]
17:00 Effatha Warszawa [PR. PŁN. - Bródno] Ogińskiego 7A (Dom parafialny, obok kościoła) [Pierwszy otwarty] [mapka]
17:00 Ostrobramska Warszawa [PRAGA POŁUDNIE] Ostrobramska 72 (Dom parafialny,sala biblioteki) [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
17:00 Koło Warszawa [WOLA] Deotymy 41 (Przy kościele św. Józefa) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
17:00 Serce Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38 (klub Poznańska 38) [Wszystkie otwarte] [mapka]
17:00 Łokietek Warszawa [PR. PŁN. - Targówek] Władysława Łokietka 11 (Ośrodek Terapii Uzależnień) [Wszystkie otwarte] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
17:05 Ursus Warszawa [URSUS] Zagłoby 37 (Dom parafialny) /WŁAŚCICIEL LOKALU ZABRANIA PRZEBYWAĆ OSOBOM POD WŁYWEM ALKOHOLU/ [Wszystkie otwarte] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
17:30 Przedwiośnie Warszawa [BIELANY] Pl. Konfederacji 55 (Kościół, sala akademicka) [Ostatni otwarty] [mapka]
17:30 Jelonki Warszawa [BEMOWO] Czumy 1 (Przychodnia) /ZAKAZ PRZEBYWANIA OSÓB POD WPŁYWEM ALKOHOLU – WYMÓG GOSPODARZA LOKALU/ [wszystkie otwarte, ostatni spikerski] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
17:30 Barka Warszawa [OCHOTA] Dickensa 5 parafia Opatrzności Bożej ( dolny kościół) [Otwarte wszystkie, 3 spikerski] [mapka]
17:30 Medytacja Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Przyrynek 2 (Kościół pw. N.M.P. Rynek Nowego Miasta wieża) [Wszystkie otwarte] [mapka]
17:30 Z Pogodą Ducha Warszawa [PRAGA PÓŁNOC] Tykocińska 27/35 (z tyłu kościoła Chrystusa Króla) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
18:00 Radna Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Radna 14 a (Dom księży misjonarzy - domofon 3) [Pierwszy otwarty] [mapka]
18:00 Wiśniewo Warszawa [BIAŁOŁĘKA] Modlińska 4 (kościół św. Jadwigi, podziemia) [wszystkie otwarte, ostatni spikerski] [mapka]
19:00 Ateńska Warszawa [PRAGA POŁUDNIE] Ateńska 12 (Dom katechetyczny) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
20:00 Co rok to krok Warszawa [URSYNÓW] Dereniowa 12 (Dom parafialny BETANIA) [Wszystkie zamknięte] [mapka]
20:00 Filadelfia Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Przyrynek 2 (kościół ceglany na skarpie, wieża) [Wszystkie zamknięte] [mapka]
20:30 Warszawska Grupa Anglojęzyczna Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Radna 14 m.3 [Wszystkie otwarte] [mapka]

Sobota

10:00 Przy Reducie Warszawa [WOLA] Szczecińskiego 5 (kościół p.w. Dobrego Pasterza, sala nr 1) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
10:30 Kamczatka Warszawa [PRAGA POŁUDNIE] Chłopickiego 71A (Areszt Śledczy) [Wszystkie zamknięte] [mapka]
11:00 Warszawska Grupa Anglojęzyczna Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Radna 14 m.3, w pierwszą sob. miesiąca mityng odbywa się na Poznańskiej 38 (klub Poznańska 38) [Wszystkie otwarte] [mapka]
12:00 Tu I Teraz Warszawa [MOKOTÓW] Modzelewskiego 98A (hol kancelarii parafialnej) [Wszystkie zamknięte] [mapka]
14:00 Mokotów Warszawa [MOKOTÓW] Rakowiecka 37 (Areszt Śledczy) /POD BRAMĘ PRZYJŚĆ O GODZ. 13:15/ [Wszystkie zamknięte, pierwszy spikerski] [mapka]
15:00 Kolska Warszawa [WOLA] Kolska 2/4 (Oddział odwykowy) *ZAKAZ PRZEBYWANIA OSÓB POD WPŁYWEM ŚRODKÓW ZMIENIAJĄCYCH NASTRÓJ - DECYZJA WŁAŚCICIELA LOKALU* [Wszystkie otwarte] [mapka]
15:00 Przełom Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38 (klub POZNAŃSKA 38) [Wszystkie otwarte]
16:00 Remedium (grupa kobieca) Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38 (klub Poznańska 38) [Wszystkie otwarte] [mapka]
17:00 Targówek Warszawa [PR. PŁN. - Targówek] Zamiejska 6 [Ostatni otwarty] [mapka]
17:00 Raj Warszawa [URSYNÓW] Komisji Edukacji Narodowej 101 (Dom parafialny) [Czwarty otwarty] [mapka]
17:00 Krok Trzeci Warszawa [ŻOLIBORZ] Popiełuszki 9 (Wejście od ul. Krasińskiego, sala katechetyczna) [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
17:00 Wiosna Młodych Warszawa [MOKOTÓW] Al Sobieskiego 9 (budynek główny I piętro tzw Mała Sala Konferencyjna) [Wszystkie otwarte] [mapka]
17:00 Szembek Warszawa [PRAGA POŁUDNIE] Chłopickiego 2, dom paraf. - piwnica, naprzeciwko kościoła [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
18:00 Dominik Warszawa [MOKOTÓW] Dominikańska 2 (Dom parafialny) [Wszystkie otwarte] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
18:00 Nobel Warszawa [PRAGA POŁUDNIE] Saska 77 (Sala katechetyczna przy kościele) [otwarte wszystkie, drugi spikierski] Stolik z literaturą AA [mapka]
19:00 Odpowiedzialni Warszawa [ŚRÓDMIEŚCIE] Sienna 45, lokal nr. 1 (Otwarcie – domofony: 1 kluczyk 2011) [Wszystkie otwarte] [mapka]
19:30 Akceptacja Warszawa [URSYNÓW] Stryjeńskich 21 róg Belgradzkiej (barak obok kościoła) [Wszystkie otwarte] [mapka]
21:00 Luna Warszawa [PRAGA POŁUDNIE] Brazylijska 10 (Punkt Informacyjno-Kontaktowy AA) [Wszystkie otwarte] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]




Legenda:
Wykaz mityngów AA sortowany jest w układzie dni tygodnia lub miejscowości. Przy czym domyślnym układem sortowania są dni tygodnia. W tym układzie poszczególne kolumny oznaczają:
1 - godzina rozpoczęcia mityngu, 2 - nazwa Grupy, 3 - nazwa miejscowości, 4 - szczegółowe dane adresowe oraz rodzaj mityngu, który jest wytłuszczony i spięty w nawiasy klamrowe.

Zasadniczo każda grupa AA ma minimum 4 mityngi w miesiącu (jeden tygodniowo).
Opis rodzajów mityngów AA tworzony jest według następującego klucza:

[Wszystkie zamknięte] - mityngi ,,zamknięte'' w każdym tygodniu miesiąca.
[Wszystkie otwarte] - mityngi ,,otwarte'' w każdym tygodniu miesiąca.
[Ostatni otwarty] - w ostatnim tygodniu miesiąca mityng ,,otwarty'' natomiast w pozostałych ,,zamknięty''.
[Pierwszy otwarty] - w pierwszym tygodniu miesiąca mityng ,,otwarty'' natomiast w pozostałych tygodniach miesiąca mityngi ,,zamknięte''.
[Trzeci zamknięty] - w trzecim tygodniu miesiąca mityng ,,zamknięty'' natomiast w pozostałych tygodniach miesiąca mityngi ,,otwarte''.
[Drugi i trzeci zamknięty ostatni spikerski] - w ostatnim tygodniu miesiąca mityng ,,spikerski'', w drugim i trzecim tygodniu mityngi ,,zamknięte'' pozostały/e otwarte.
[Lista zapisu] - mityngi w Zakładach Karnych lub Aresztach Śledczych - dla osób z ,,zewnątrz'' obowiązuje lista zapisu. Prosimy zgłaszać wcześniej chęć uczestnictwa w tego rodzaju mityngach do służb danego Regionu.